Quiz W jakiej sytuacji umrzesz ?

Quiz W jakiej sytuacji umrzesz ?

W jakiej sytuacji umrzesz ? Powinieneś go wypełnić by dowiedzieć się w jakiej sytuacji umrzesz .. Przed śmiercią nie uciekniesz. !
#Smierć, #przy okazji pozdrawiam Agnieszke XDD
42 x, 2014-05-25 08:00:00

Piłeś /paliłeś/ brałeś kiedyś narkotyki ?

Tylko raz.

Tak

Nigdy.

Kilka razy.

Ostatnio rzuciłem .

Jestem na odwyku .

Nigdy nie przestanę .

Co bys zrobił gdybyś zobaczył gdy ktoś kogoś zabija ?

Ominął bym to .

Zadzwonił na policję.

Zaatakował.

Zabił go.

Krzyknął że zadzwonisz.

Uciekl bym do domu .

Gapiłbym sie na to .

Co robisz gdy jesteś chorym ?

Idę do lekarza

Sam sie leczę , w łóżku,

Chodzę do kolegów.

W dupie to mam.

Śmieje się z tego .

Olewam to .

upijam się .

Co robisz gdy ktoś cię atakuje ?

Stosuję Samoobronę.

Krzyczę.

Dzwonie na policję .

Jem Kota X DD

gryzę go.

Czekam aż coś mi zrobi .

Olewam to .

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz W jakiej sytuacji umrzesz ?. W jakiej sytuacji umrzesz ? Powinieneś go wypełnić by dowiedzieć się w jakiej sytuacji umrzesz .. Przed śmiercią nie uciekniesz. !. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!