Quiz Ten obcy

Quiz Ten obcy

Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę
#test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #ten obcy
630 x, 2016-11-03 23:08:07

Jak ma na imię autorka książki?

Barbara

Irena

Beata

Judyta

Joanna

Jakie jest miejsce przygód w książce?

Łąka

Wyspa

Świetlica

Opuszczony budynek

Podwórko

Jak ma na imię tajemniczy przybysz?

Wojtek

Kajtek

Zenek

Bartek

Marek

Kto NIE należy do paczki?

Tadeusz

Ula

Marian

Julek

Pestka

Czego NIE zrobił Zenek?

Uratował dziecko

Wyznał Uli miłość w liściku

Grał w karty z chuliganami

Ukradł jabłko

Pomalował ubranie nauczyciela muzyki

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Ten obcy. Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!