Quiz Suwaki

Quiz Suwaki

huja
#nic
2 x, 2013-01-17 21:16:44

Gdzie jest twoja pozycja w drużynie?

Głównie starasz się ostrzeliwać wrogi oddział

Chowając się, strzelasz w najbardziej osłabionych przeciwników

Unikając strzelasz w wrogi oddział

Stoisz na przedzie i zalewasz wroga salwą

Zdejmujesz ich czułymi strzałami

Jesteś:

Dowodczy

Niecierpliwy

Tajemniczy

Cholerykiem

Inteligenty

W czym leży największa potęga?

W potędze armii

W dobrej broni

W kontroli pola bitwy

W wytrwałości

W taktycznym myśleniu

Twoje hobby to

Trening

Jedzenie

Straszenie ludzi

Polerowanie broni

Szachy

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Suwaki. huja. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!