Quiz Stary człowiek i morze - Super Test

Quiz Stary człowiek i morze - Super Test

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Starym człowieku i morze
#test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #stary człowiek i morze
311 x, 2017-11-22 11:17:27

Jak na imię miał Stary Człowiek

Santiago

Klemens

Santino

Enrique

Despasito ?:D

Gdzie stary rybak łowił ryby?

w Gdańsku

na morzu bałtyckim

w Golfstromie

w Kopenhadze

w Golfsternie

Ile lat stary rybak nie złowił żadnej ryby?

81

45

80

98

65

Jaka ryba wpadła na hak rybaka?

Marlin

Marakuja

Merlin

Mątwa

Mastodont

Kim był Manolin?

Rybą

Bratem rybaka

Rekinem

Łodzią starego rybaka

Pomocnikiem rybaka

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Stary człowiek i morze - Super Test. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Starym człowieku i morze. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!