Quiz Środowisko i my

Quiz Środowisko i my

bo niewiesz co zrobić aby środowisko nieucierpiało
#ochrona, #środowiska
9 x, 2012-06-14 16:04:22

Czy w okolicy jest instytucja zajmująca się ochroną przyrody?

Tak

Nie

Nie wiem

nie mam pojęcia

Czy wiesz ile jest parków narodowych w polsce?

dokładnie 23

dokładnie 26

nie wiem

około 25

Czy w twojej okolicy jest czyste powietrze?

oczywiście!

Jest duży ruch na ulicy itp...

Nie interesuje mnie to

nie umiem tego stwierdzić

Czy polskie środowisko jest zadbane?

W większości tak!

raczej złe

nie obchodzi mnie to

Ludzie są obojętnie do tego nastawieni

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Środowisko i my. bo niewiesz co zrobić aby środowisko nieucierpiało. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!