Quiz Sprawdź czy jesteś w grupie ryzyka?

Quiz Sprawdź czy jesteś w grupie ryzyka?

Wypełniając ankietę sprawdzisz czy znajdujesz się w grupie ryzyka oraz jakie badania możemy zaproponować.
#zdrowie, #medycyna, #astma, #osteoporoza, #nadciśnienie
5 x, 2012-11-15 14:10:40

Czy choruje Pani/Pan na cukrzycę typu 2?

TAK

TAKTAK

TAKTAKTAKTAK

TAKTAKTAKTAK

Czy zażywa Pani / Pan insulinę?\'

TAK

TAKTAK

TAKTAKTAK

TAKTAKTAKTAK

Czy przebyła Pani/ Pan zawał serca lub udar mózgu?

TAK

TAKTAK

TAKTAKTAK

TAKTAKTAKTAK

Czy przebyła Pani/ Pan jakikolwiek zabieg lub operację serca (bypassy, angioplastykę, rewaskularyzację, koronografię)?

TAK

TAK

TAKTAKTAKTAK

TAKTAKTAK

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Sprawdź czy jesteś w grupie ryzyka?. Wypełniając ankietę sprawdzisz czy znajdujesz się w grupie ryzyka oraz jakie badania możemy zaproponować.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!