Quiz Życie w grodzie

Quiz Życie w grodzie

Udają się na łąki obfitujące w wodę i zarośla,po czym kreślą.
#Kultura, #dla dzieci
9 x, 2016-08-29 08:00:00

Co to są grody ?

Kibic

To jest pies

Wielkopolskie

Nie wiem

To osady obronne

Z czego składa się chata mieszkalną ?

Nie wiem

Składa się z jednej izby

Drzwi

Co mieści się w izbie ?

Z maleńkiego okna

Z krzesiwa

Nie wiem

Posłanie że słomy

Z paleniska

Co to jest tkactwo ?

Przygotowanie tkanin .

Ciżmy

Nie wiem

Zapaska

Krajka

Czym bawiły się dzieci?

Igły

Gliniana grzechotka

Drewniany ptaszek

Szewc

Gliniana pisanka

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Życie w grodzie . Udają się na łąki obfitujące w wodę i zarośla,po czym kreślą.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!