Quiz Zobaczmy ilu jest prawdziwych serferow ?

Quiz Zobaczmy ilu jest prawdziwych serferow ?

Zobaczymy czy mozesz juz jechac na prasonisi

6 x, 2009-08-27 13:07:19

Gdzie najchętniej sie ubierasz ?

Cropp Town

Quiksilver/Roxy

Lacoste

Jesteś czasem głodny ?

Jasne że tak

Lubie jedzenie

Jedzenie mi ucieka

Jesteś głodny, co zjesz ?

Zupa z proszku

Kebab

Sok z świerzych pomarańczy

Samochodem, Samolotem czy Pieszo ?

Samochodem

Samolotem

Pieszo

Bling Bling ?

What chu say JD ?

P.I.M.P.

Grubo Yo Grubo

Jak sie nazywasz ?

Nazywam sie Imie Nazwisko

Nie pamietam

Nie pamietam

Nie pamietam

Nie pamietam

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Zobaczmy ilu jest prawdziwych serferow ?. Zobaczymy czy mozesz juz jechac na prasonisi . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!