Quiz Zgadnę o jakiej myślisz cyfrze..

Quiz Zgadnę o jakiej myślisz cyfrze..

Zgadnę o jakiej myslisz cyfrze
#zgadne cyfry liczby
18129 x, 2013-05-03 16:00:00

Pomyśl sobie dowolną cyfrę...

ok

już chwila

mam

Dodaj do niej drugą taką samą

Chwilka... gdzie mój kalkulator

ok

yhym

Dodaj do niej 8

Jezu... ile to będzie

ok

No już...

Podziel ją na pół

ok

I tak nie zgadniesz ;]

Znów kalkulator...

I odejmij cyfrę o której pomyślałeś na początku

ok!!

I tak nie zgadniesz!

Ostatnie pytanie? W końcu! mam

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Zgadnę o jakiej myślisz cyfrze... Zgadnę o jakiej myslisz cyfrze. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!