Quiz Zdiagnozuj House’a!

Quiz Zdiagnozuj House’a!

Sprawdź swoją medyczną wiedzę!
#House, #medycyna, #quizz, #serial
6853 x, 2013-06-17 16:00:00

Jak na imię ma postać nazywana przez House’a „13-stką” ?

Hadley

Remi

Amber

Jak nazywa się lek, od którego uzależniony jest House?

Vicodin

Acodin

Anexsia

Wicoden

Kim z zawodu jest dr Chris Taub?

onkologiem

internistą

chirurgiem plastycznym

Jaką specjalizację posiada dr Eric Foreman ?

alergoimmunolog

neurolog

endokrynolog

Na którą nogę kuleje House?

prawą

lewą

na żadną, on udaje

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Zdiagnozuj House’a!. Sprawdź swoją medyczną wiedzę! . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!