Quiz Zaolzianka

Quiz Zaolzianka

Jaką masz wiedzę o zaolziankowych imprezach?
#Salsa, #party, #taniec
3 x, 2018-06-11 13:26:34

W którym roku odbyła się pierwsza Zaolzianka?

2007

2008

2010

2009

Kto jest pomysłodawcą Zaolzianki?

Włóczy

Kokosz

Kicik

Ile edycji Zaolzianki odbyło się do tej pory?

15

17

16

W ilu ośrodkach była organizowana Zaolzianka?

6

5

4

Od czego pochodzi nazwa Zaolzianka?

Od nazwy miejscowości w Beskidach

Od nazwy regionu w Beskidach

Od schroniska młodzieżowego

Od nazwy rzeki w Istebnej

Od nazwy góry w Beskidzie Niskim

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Zaolzianka. Jaką masz wiedzę o zaolziankowych imprezach?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!