Quiz Wykopowy Test wiedzy o Tanzanii

Quiz Wykopowy Test wiedzy o Tanzanii

Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz co wiesz o Tanzanii
#Tanzania, #wykop, #fazowski
4 x, 2017-05-07 14:01:01

Język...

Polski :)

Suahili

Chiński

Niemiecki

Angielski

Powierzchnia w tys km kw

157

854

947

475

56

Kontynent

Afryka

Amerka pn

AZJA

Europa

Ameryka pd

Stolica

Tanzania

Maduna

Patuna

Bukareszt :)

Dodoma

Ustroj

Krolestwo

Wolny kraj

Republika

Dyktatura

Dynastia

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Wykopowy Test wiedzy o Tanzanii. Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz co wiesz o Tanzanii. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!