Quiz Warzywowe ciekawostki.

Quiz Warzywowe ciekawostki.

Każdy coś wie o warzywach. Ile Ty wiesz?
#warzywa, #zielenina, #kuchnia, #gotowanie, #odżywianie, #natura
5 x, 2017-07-28 14:40:54

Jakiego koloru była pierwotnie marchew?

zielony

czerwony

fioletowy

Na niedobór jakiego minerału pomagają buraki?

żelazo

chrom

magnez

Z czego babcie robiły syrop od kaszlu?

z cebuli

z chrzanu

z kapusty

Skąd przywędrowały do nas ziemniaki?

z Ameryki Północnej

z Ameryki Południowej

z Australii

Które warzywo wymieniane bywa wśród owoców?

bakłażan

ogórek

pomidor

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Warzywowe ciekawostki.. Każdy coś wie o warzywach. Ile Ty wiesz?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!