Quiz Walec mama buty babcia bo robak i śmieci?

Quiz Walec mama buty babcia bo robak i śmieci?

Od dawna mama i ale świstak bo bóbr tudzież dziadek korek i budzik.
#Banan, #mama, #humor, #miłość, #dziadek, #walec, #płód
3404 x, 2013-07-19 16:00:00

Mama bo płód i walec?

Kaczka

Byk

Bułka

Kret?

Karuzela

Winogrono

Kredens

Ołówek kubek papier bo ładowarka?

Głośnik

Pasy

Drukarka

Lampa naftowa?

Szafka

Drzwi

Klamka

Woda mineralna bo książka i ale ponieważ kość?

Płód

Sukienka

Kilt

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Walec mama buty babcia bo robak i śmieci? . Od dawna mama i ale świstak bo bóbr tudzież dziadek korek i budzik. . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!