Quiz W jakim domu będziesz mieszkać ?

Quiz W jakim domu będziesz mieszkać ?

W jakim domu będziesz mieszkać, czy będziesz potrafił/a o niego zadbać?
#chata, #dom, #willa, #drewniany domek
269 x, 2013-11-13 08:00:00

Czy lubisz sprzątać w swoim pokoju?

Lubię ;)

Nieee

Troche

Ja nie sprzątam, mam sprzątaczkę od tych rzeczy :-)

Twój pokój jest duży ?

W sam raz jak dla mnie

Nie :(

Co to za pytanie ?

Tak ;))

Jaką dekoracje w domu chciałabyś/chciałbyś mieć ?

Doniczkę z ładnymi kwiatami

Żadnych

Ciupagę

Pomnik Amorka

Ilu osobowa chciałabyś/ chciałabyś mieć rodzinę ?

5

Wcale nie chciałabym mieć ;>

3

7

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz W jakim domu będziesz mieszkać ?. W jakim domu będziesz mieszkać, czy będziesz potrafił/a o niego zadbać?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!