Quiz twoja przygoda w candy

Quiz twoja przygoda w candy's.

jak będziesz mnieć u candieg'o?
#gral
3 x, 2016-10-01 08:00:00

Jest 7:40 jest wiosenny ranek,budzi cię głos twojej matki :(twoje imie) zejdz na dół! krzykneła twoja matka Ty bez wahania wstałaś,dlatego że dziś to twuj pierwszy dzień pracy! zjadłaś śniadanie potem poszłaś na dwór,co będziesz robiła?

poczytam coś.

pobawie sie z pupilkiem.

pogram na telefonie.

nadeszła północ,uwielbiałaś tą pore ponieważ byłaś nocnym markiem. wybiła godzina 1:00 zauwarzyłaś że nie na candieg'o co robisz?

czekam aż podejdzie i wtedy zamkne drzwi

nic.

szybko zamyam drzwi.

zauważasz że blank już patrzy,a cindy jest przy drzwiach.

najpierw blank, puźniej cindy.

nic nie robie.

najpierw zamykam drzwi, a potem blank

widzisz że candy wszedł do pokoju : Cześć. widze że jesteś tu nowa! powiedział podniecony.nagle przychodzi blank co robisz?

cześć muwisz z usmiechem.

spadaj pe*****u muisz do niego.A on się denerwuje.

hej! ale jesteś swet! muwisz.

jest koniec pracy i jakie jest twoje wrażenie?

ale tam bylo super muwisz podekscytowana

nigdy tam nie wruce!!!

było ok.

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz twoja przygoda w candy's.. jak będziesz mnieć u candieg'o?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!