Quiz Tolerancja?

Quiz Tolerancja?

Czy jesteś tolerancyjny
#kultura, #życie, #umysł
6287 x, 2013-06-23 08:00:00

Czy przeszkadza Ci lobby homoseksualne?

Nie interesuję się tym

Tak,jest to chora propaganda!

Jest ok

obrzydzają Cię całujący się homoseksualiści?

Oczywiście,jest to ohydne.

Nie przeszkadza mi

Podoba mi się to

Czy pary homo powinny adoptować dzieci?

Wiadomo,że nie!

Tak,niech mają te prawo.

Nie obchodzi mnie ta kwestia

Zalegalizować związki partnerskie?

Owszem

Na pewno nie!

Mi to ryba

Uważasz,że homofobia to chora?

Tak,to choroba.

Nie,to jest normalne

nie wiem co to jest

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Tolerancja?. Czy jesteś tolerancyjny. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!