Quiz Test wiedzy o zespole muzycznym R51

Quiz Test wiedzy o zespole muzycznym R51

Wypełniając test wiedzy, jak dobrze ich znasz
#Muzyka, #sprawdzian
1 x, 2016-03-06 11:52:26

Jak się nazywają członkowie zespołu R5

Ross Toner Luis Rali

Riker Lynch, Rydel Lynch, Ross Lynch , Rocky Lynch, Ellington Ratliff.

Rocky Rydel Ros i Rock

Jaki jest ulubiony kolor Rossa

Niebieski

Żułty

Różowy

W którym roku R5 było pierwszy raz w Polsce?

2012

2013

2014

Jaki sport najbardziej lubią R5?

Piłka nożna

Hockey

Koszykówka

Na czym gra Riker?

Pianinie

Bębnach

Na gitarze basowej

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o zespole muzycznym R51. Wypełniając test wiedzy, jak dobrze ich znasz. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!