Quiz Test wiedzy o Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej

Quiz Test wiedzy o Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej

Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu” to kompleks sportowy, którego sercem jest jedyna w Łodzi kryta pływalnia 50-metrowa. Sprawdź, co wiesz na jej temat?
#pływanie, #sport, #relaks, #Łódź, #łódzkie, #pływalnia
1 x, 2018-01-11 10:19:20

Którego dnia zaczęła działać Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej?

5 października 2017

4 listopada 2017

11 listopada 2017

19 grudnia 2017

18 września 2017

Podaj kolejność wprowadzenia kart sportowych.

Fitprofit, Multisport Plus, Ok System

Ok System, Fitprofit, Multisport Plus

Multisport Plus, Fitprofit, OK System

Jaka jest maksymalna głębokość krótszego basenu w Zatoce Sportu PŁ?

4 m

5 m

3 m

2,5 m

2,8 m

Jaką wysokość ma najwyższa platforma do skoków do wody?

8 m

7 m

6,5 m

5 m

10 m

Kto zdobył Nagrodę Rektora PŁ dla Najlepszej Zawodniczki Zimowych Mistrzostw Polski 2017?

Anna Dowgiert

Alicja Tchórz

Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk

Otylia Jędrzejczak

Dominika Sztandera

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej. Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej „Zatoka Sportu” to kompleks sportowy, którego sercem jest jedyna w Łodzi kryta pływalnia 50-metrowa. Sprawdź, co wiesz na jej temat?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!