Quiz Test wiedzy o York

Quiz Test wiedzy o York'ach

Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz co wiesz o tej rasie psa
#Test, #york, #pies
10 x, 2017-04-12 17:45:42

Jak brzmi pełna nazwa tej rasy ?

Yorkshire

Yorkszer terjer

York to York :)

York Shireterier

Yorkshire Terier

Jakiej maści są

Ciemnostalowy

Szaro-złoty

Czarny

Ciemnostalowo-niebieski z podpaleniami

Brązowy

Najlepsza karma dla yorka to

EUKABANA BREED

CHAPPI

ACANA

PEEDIGRE

ROYAL CANIN

Jaki mają numer w grupie FCI ?

1

2

3

4

5

Jaki mają numer wzorca ?

83

99

86

100

84

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o York'ach . Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz co wiesz o tej rasie psa . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!