Quiz Test wiedzy o Volvo XC60

Quiz Test wiedzy o Volvo XC60

Wypełniając test wiedzy dowiesz się, ile wiesz o Volvo XC60
#Volvo, #xc, #60, #samochód, #samochody, #moto, #motoryzacja
68 x, 2015-10-08 14:14:58

Od kiedy jest produkowany?

Od 2008

Od 2011

Od 2005

Od 2002

Od 2000

Jaki ma zbiornik?

70l

80l

60kg

30l

40l

Model T6 ma najwyzsza moc tj.

420KM

120KM

306KM

60KM

260KM

T6 do setki rusza w

4s

6,9s

8,2s

2s

9s

Samochód produkowany jest w

Danii

Francji

Holandii

Rosji

Belgii

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Volvo XC60. Wypełniając test wiedzy dowiesz się, ile wiesz o Volvo XC60. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!