Quiz Test wiedzy o Ronie Weasley

Quiz Test wiedzy o Ronie Weasley'u

Wypełniając test wiedzy, dobrze się baw
#wiedza, #zabawa, #radość
5 x, 2016-09-14 08:00:00

Jak Malfoyowie nazywali rodzinę Rona?

mugolaki

zdrajcy krwi

szlamy

szlachetni czarodzieje

mugole

Który brat Rona zginął w Drugiej Bitwie o Hogwart?

Charlie

Percy

George

Ginny

Fred

Czym Ron przybył po Harrego?

Na hipogryfie

Rowerem

Namiotle

Pociągiem

Samochodem

Czym wymiotował Ron?

Krwią

Cukierkami

Rybami

Ślimakami

Nie wymiotował

Z kim ożenił się Ron?

Draco Malfoy

Harry Potter

Cho Chang

Luna Lovegood

Hermiona Granger

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Ronie Weasley'u. Wypełniając test wiedzy, dobrze się baw . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!