Quiz Test wiedzy o reprezentacji Polski

Quiz Test wiedzy o reprezentacji Polski

Wypełniając test wiedzy sprawdzi wiedzę o piłce
#piłka nożna
5 x, 2016-10-28 08:00:00

Kapitan reprezentacji Polski?

Arkadiusz Milik

Artur Boruc

Łukasz Piszczek

Kuba Błaszczykowski

Robert Lewandowski

Który zawodnik przeszedł do Leicester?

Adrian Mierzejewski

Grzegorz Krychowiak

Piotr Zieliński

Bartosz Kapustka

Marcin Wasilewski

Do którego etapu dotarła Polska na EURO 2016?

Półfinał

Ćwierćfinał

Druga runda

Faza grupowa

Finał

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o reprezentacji Polski. Wypełniając test wiedzy sprawdzi wiedzę o piłce. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!