Quiz Test wiedzy o rasach ptaków

Quiz Test wiedzy o rasach ptaków

Wypełniając test wiedzy,
#muzyka, #anime, #sprawdzian, #humor, #film
13 x, 2016-05-18 08:00:00

Jaka rasa indyków najwięcej waży?

czerwony burboński

Beltsville

Hybrid Converter

biały

Meleagris gallopavo

Jak nazywa się cała czarna kura?

Ayam Cemani

silka

lokowana

zwyczajna

Shamo

Który to rasa bojowa?

Silka

Shamo

Lokowana

leghorn

australorp

Która perlica występuje w czadzie?

perlica zwyczajna

perlica czarnobroda

perlica białogłowa

perlica soplowata

Która rasa nie jest rasy pawia?

paw indyjski

paw kongijski

paw złoty

paw biały

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o rasach ptaków. Wypełniając test wiedzy, . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!