Quiz Test wiedzy o Piłkarzach

Quiz Test wiedzy o Piłkarzach

Wypełniając test wiedzy, jak dobrze zna piłkarzy
#sport, #piłka nożna
258 x, 2016-03-24 08:00:00

Jaki numerek ma Robert Lewandowski?

10

8

5

3

9

W którym roku urodził się Neymar jr?

1990

1967

1987

1991

1992

W jakim klubie gra Andrea Pirlo?

Borussia Dortmund

Manchester United FC

Arsenal Londyn

Juventus Turyn

Manchester City

Luis Suarez urodził się w jakiej Reprezentacji?

Urugwaj

Portugalia

Hiszpania

Polska

Anglia

Wcktórym dniu urodził się Pedro?

28

27

9

2

1

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Piłkarzach. Wypełniając test wiedzy, jak dobrze zna piłkarzy. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!