Quiz Test wiedzy o Mikołajku

Quiz Test wiedzy o Mikołajku

Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny
#Mikołajek, #bajka, #francuz, #Rene, #gościnny
75 x, 2018-03-18 20:49:27

Kto zna się na aparatach?

Euzebiusz

Mikołajek

Alcest

Gotfryd

Anniasz

Kto został w zabawie jeńcem?

Tata Mikołajka

Anniasz

Alcest

Gotfryd

Sąsiad

Jakie przezwisko otrzymała nowa wychowawczyni?

Bigos

Rosół

Kapuściak

Oczył

Zupa

Dlaczego mecz się nie odbył?

Bo Rosół zakazała

Bo Mikołajek zachorował

Bo Alcest zapomniał piłkę

Bo zaczął padać deszcz

Bo chłopcy się pokłócili

Jak Mikołajek nazwał psa, którego przeprowadził?

Bingo

Azor

Reks

Gotfryd

Rosół

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku. Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!