Quiz Test wiedzy o matematyce dla klasy 4

Quiz Test wiedzy o matematyce dla klasy 4

sprawdza wiedzę z matematyki
#Sprawdzian
10 x, 2016-05-03 08:00:00

Jeśli jeden czynnik wynosi 10 a drugi 20 to jaki będzie wynik?

120

20

200

-5

3

Ile to jedna druga?

0

Połowa

Nie wiem/Nie uczyłem się tego

Ćwiartka

10-50

Co to znaczy rozszerzyć ułamek?

Pomnożyć przez dowolne liczby.

To znaczy pomnożyć licznik i mianownik przez taką samą liczbę.

Nie uczyłem się.

Pomnożyć przez 2

Podzielić przez jakąś liczbę.

Ile znaków występuje w ułamku?

3

2

Nie wiem o co chodzi.

1

Nie uczyłem się.

Ile to 32:4?

Nie wiem.

7

Nie uczyłem się.

8

4

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o matematyce dla klasy 4. sprawdza wiedzę z matematyki. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!