Quiz Test wiedzy o Lunie Lovegood

Quiz Test wiedzy o Lunie Lovegood

Wypełniając test wiedzy sprawdzi co wie o tej postaci.
##fantasty, ##harry, ##hogwart, ##Rowlling
15 x, 2016-09-03 08:00:00

Kiedy Luna ma urodziny (data)?

13 lutego

13 ale niewiem jaki miesiąc

13 lutego

nie wiem

nie było podane

W jakim domu była Luna ?

Slytherin

Hufflepuff

A ona wogóle była w Hogwarcie ?

Ravenclaw

Gryffindor

Za kogo wyszła za mąż ?

Za nikogo

Draco Malfoya

Za Harrego Pottera

Rolfa Scamandera

Nevilla Longbottoma

Czy Luna miała rodzeństwo?

Tak

Nie

Chyba Tak

Chyba Nie

Może

Co było jej patronusem?

Zając

Kot

Wydra

Nie wiadomo

Królik

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Lunie Lovegood. Wypełniając test wiedzy sprawdzi co wie o tej postaci.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!