Quiz Test wiedzy o lekturze "kwiat kalafiora"

Quiz Test wiedzy o lekturze "kwiat kalafiora"

Wypełniając test wiedzy, sprawdzasz ile wyniosłeś czytając tą lekture
#Lektura, #sprawdzian, #kwiat kalafiora
1502 x, 2016-03-08 18:16:50

Jak nazywała się Gabrysia?

Dmuchawiec

Rojek

Pyziak

Kowalik

Borejko

Kto NIE zachorował na świnke

Patrycja

Ida

Nutria

Gabrysia

Tata

Jak nazywano Patrycje

Pulpa

Nie nazywano jej

Nutria

Pyza

Pulpecja

Kto pojechał do szpitala?

Ida

Patrycja

Gabrysia

Tata

Mama

Kiedy mama wróciła do domu?

Nie było napisane w książce

Na imieniny Idy

Na urodziny Idy

Na urodziny ojca

Na imieniny ojca

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze "kwiat kalafiora". Wypełniając test wiedzy, sprawdzasz ile wyniosłeś czytając tą lekture. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!