Quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury
#test
4669 x, 2016-06-18 08:00:00

jak miał na imię pies Felixa

Ceban

grubas

Caban

Felix nie miał psa

złe imie psa

Jaki kolor włosów miał Nika

czarny

zły kolor włosów

blond

rudy

brązowy

ile lat mają główni bohaterowie?

13

16

zły wiek

12

14

jak miała na nazwisko nika

Mickiewicz

złe nazwisko

polon

caban

czwartek

Jak dzieci nazwały szkielet stojący na strych

Bolesław łysy

Mieszko I

Łysy

bolesław chrobry

Adam Mickiewicz

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi. Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!