Quiz Test wiedzy o Grzmotomocnych

Quiz Test wiedzy o Grzmotomocnych

Sprawdzisz ile wiesz o serialu Grzmotomocni
#serial#test#rodzinie
12 x, 2017-01-15 23:58:07

Jak nazywa się królik Maxa?

Do. Miniak

Dr. Koloso

Dr. Coloso

Ray

Henryk

Jak nazywa się chłopak i najlepsza przyjaciółka Phiby?

Ricki Down

Max Laura

Tom Eni

Link Madyson

Link Złomocny i Cherry

Co Dr. Coloso podrzucił do sznytki Maxa?

Zieloną fasolkę

Kota

Niebieską fasolkę

Psa

Żelka

Czego Nora boi się najbardziej?

Myszy

Psów

Chomika

Szczurów

Piłek

Jak nazwała Billy wymyślonego kolege z zazdroś ci o Nore?

Makaroni

Spaghetti

Luighi(Luidżi)

Ray

Koncentrat

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Grzmotomocnych. Sprawdzisz ile wiesz o serialu Grzmotomocni. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!