Quiz Test wiedzy o Edkach

Quiz Test wiedzy o Edkach

fajny teścik
#święta, #gra, #kreskówka
2258 x, 2013-08-12 08:00:00

Który Ed uwarza się za szefa?

Edd

Ed

Eddy

Jak brzmią 2 imiona Edków?

Ronald, Jan i Cody.

Horacy, Marion i Ziutek.

Stefan, Arnold i Joe.

Jak brzmi ang. tytuł pierwszego odcinka?

A Glass Of Warm Ed

Cry Ed

The Ed-Touchtables

Kto podkłada pol. głos Mańki w 2 serii?

Mirosława Niemczyk

Jarosław Boberek

Anna Sztejner

Co oznacza A Fistfull of Ed - tytuł odcinka nieemitownego w Polsce?

Skutki nieporozumienia

Skutki Edoporozumienia

Majka i Ed

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Edkach. fajny teścik . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!