Quiz Test wiedzy o aferze masowej

Quiz Test wiedzy o aferze masowej

Wypełniając test wiedzy, dowiesz sie ile wiesz o aferze masowej
#masa, #wykop, #solgaz, #afera
1504 x, 2016-10-30 08:00:00

Co to znaczy iść w masę?

Robic AMA z Masa

Wchodzic w mase krytyczna

Publikowac wykopy o masie

Budować mięśnie

Zostawac Bialkiem

Jaka jest masa płyty SOLGAZu?

15kg

19kg

17,5kg

18,5kg

20kg

Kto jest VIPem na Wykopie?

Masa

Hannibal Lecter

Trynkiewicz

Jozeph Fritzl

Al Capone

Jaka NIE moze byc masa?

pierzowa

waniliowa

czekoladowa

szpachlowa

cukrowa

Co Wykop robi z ludzmi?

Bialkuje ich

Skasuj konto

Masuje ich

Prostuje ich

Psuje ich

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o aferze masowej. Wypełniając test wiedzy, dowiesz sie ile wiesz o aferze masowej. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!