Quiz Test quiz

Quiz Test quiz

Testuje
#test, #quiz
16 x, 2014-11-13 16:00:00

le odsłon liczy sobie seria Need for Speed? Pod uwagę bierzemy jedynie wersje na „duże” konsole i PC.

14

10

11

12

W Need for Speed: Shift gracz może zasiąść za kierownicą ponad 60 samochodów. Ile aut było dostępnych w części pierwszej?

9

4

13

20

Który producent samochodów miał szczęście posiadania jednego Need for Speeda poświęconego tylko jego autom?

Porsche

BMW

Ferrari

Audi

Na jakim kontynencie gra V-Rally była znana jako Need for Speed: V-Rally?

W Aperyce PN.

W Azjii

W Ameryce PD

W Europie

Która część serii NIE POZWALAŁA na swobodne przejażdżki po otwartym mieście?

Underground

Most Wanted

Undercover

Underground II

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test quiz. Testuje. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!