Quiz

Quiz ''Szatan z siódmej klasy''

Sprawdza wiedzę o lekturze
#sprawdzian
1 x, 2016-05-14 21:47:41

Adam zakochał się w dziewczynie o imieniu:

Martyna

Wanda

Ola

Jak Adam nazwał w liście panią Gąsowską?

Milena

Marta

Maria

Jak miała naprawdę na imię pani Gąsowska?

Maria

Ewa

Ala

Jaki sposób miał profesor Gąsowski kiedy Adam go odgadł?

Było ich w klasie 30 więc pan profesor pytał co 10 np. 10, 20, 30.

Pytał 1, 2 i 3 następnego dnia 4, 5 i 6 itd.

pytał na chybił trafil

Gdzie Adaś znalazł skarb?

w domu

w pniu drzewa

w drzwiach

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''. Sprawdza wiedzę o lekturze. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!