Quiz Szatan z siódmej klasy

Quiz Szatan z siódmej klasy

Test sprawdzający znajomość lektury
#lektura, #sprawdzian
25 x, 2016-08-09 08:00:00

Gdzie główny bohater pojechał na wakacje?

Do Warszawy

Do Bejgoły

do Cyrku

Do Szczecina

Do Ejgoły

Gdzie miał jechać główny bohater na wakacje?

Do Warszawy

Nad morze

W góry

Do Wilna

Do płocka

Jak się nazywał głwny bohater?

Adam Cisowski

Piotr Gąsowski

Iwo Gąsowski

Staszek Burski

Emil Frajer

Jaki kolor oczu miała dziewczyna w której główny bohater się zkochał?

Zielone

Niebieskie

Brązowe

Fiołkowe

Bordowe

Ile lat ma główny bohater?

14

16

13

17

15

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy. Test sprawdzający znajomość lektury. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!