Quiz Subkultura

Quiz Subkultura

Do jakiej subkultury należysz?
#subkultura, #muzyka
17632 x, 2013-05-04 08:00:00

Jak witasz się ze znajomymi?

Zbijam z nimi piątkę

Mówię: siemasz, kurwa!

Krzyczę: Ave Satan!

Muzyka, której słuchasz ma:

Mówić o życiu i problemach

Być głośna i brutalna

Prosta i łatwa w odbiorze

Co robisz w wolnym czasie?

Chodzę na mecze nożnej i ustawki

Gram w kosza, rapuję

Chodzę na koncerty metalowe

Jakie ubrania nosisz?

Dres i buty do piłki nożnej

Snickersy, luźne spodnie i bluzę

Glany, obcisła koszula, płaszcz

Jakiej muzyki słuchasz?

Metal, rock

Techno, disco polo

Rapu, drum'n'bassu

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Subkultura. Do jakiej subkultury należysz?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!