Quiz sprawdż czy masz dobry gust

Quiz sprawdż czy masz dobry gust

Wypełniając ten quiz dowiesz się jaki lubisz styl.
#moda
456 x, 2013-11-23 16:00:00

Jaką lubisz muze?

pop

rock

disco polo

Jakie lubisz buty?

firmowe( nike, adidas...)

skurzane

z materjału

Jaki jest twuj styl?

dresiarz

ubierasz się razem z panijącą modą

tak jak ci wygodnie

Lubisz chodzić do fryzjiera?

tak chodze co tydzień / miesiąc

NIE

nie chodze

Cy podobasz się sobie?

TAK

NIE

no, może troche

Cz malujesz sobie paznokcie?

NIE, nie lubie

TAK

amluję wtedy gdy óważam że muszę

Óważasz że jesteś wyjątkowa

TAK

NIE

NIE WIEM

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz sprawdż czy masz dobry gust. Wypełniając ten quiz dowiesz się jaki lubisz styl.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!