Quiz SPOSÓB NA ALCYBIADESA Test wiedzy o

Quiz SPOSÓB NA ALCYBIADESA Test wiedzy o

Czy zna odpowiedź. Wypełniając test wiedzy,
#Test, #Sprawdzian
15 x, 2017-02-11 22:29:15

Kto to Misiak

Uczeń

Alcybiades Profesor

Sportowiec

Woźny

Dyrektor

Za co się przebrali uczniowie ?

Księdzy

Chińczyków

Polaków

Murzynów

Mieszczninów

Ile kosztowała SPONNA

400,69 gr

299,50 gr

125,45 gr

47,10 gr

42,10 gr

Kto to pani Więckowska?

Narrator

Dyrektorka

Woźna

Uczennica

Nauczycielka

Lektura ta jest ?

Powieścią przygodową

Bajką

Powieścią fantastyczną

Powieścią

Nowelą

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz SPOSÓB NA ALCYBIADESA Test wiedzy o. Czy zna odpowiedź. Wypełniając test wiedzy, . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!