Quiz saga o ludziach lodu

Quiz saga o ludziach lodu

test o książkach saga o ludziach lodu
#miłość zdrada nienawiść
41 x, 2016-05-30 08:00:00

ile dzieci miała Cecylia?

8

2

3

5

żadna odpowiedź nie jest prawdziwa

co otrzymała Liv w spadku po swoim mężu?

dom

zapisał jej cały spadek

biżuterię

firmę z drewnem

nic

kogo Sol uwiodła w wieku czternastu lat

Daga

Klausa

Michaela

Nikogo. Była za młoda!

Tengela

kim w ludziach lodu był havgrim

arvem gripem

synem arva christerem

nie należał do nich

tancredem

natanielem

ile lat miała sol gdy umarła ?

23

18

14

50

96

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz saga o ludziach lodu. test o książkach saga o ludziach lodu. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!