Quiz Quiz turystyczny

Quiz Quiz turystyczny

Rozwiąż zadania i sprawdź swoją wiedzę z geografii :)
#geografia
15 x, 2017-05-10 14:44:39

Jakie miasto jest stolicą Polski?

Berlin

Gniezno

Warszawa

Poznań

Kraków

Jaka jest najdłuższa rzeka w Polsce

Nysa

Wisła

Odra

Łaba

Warta

Które z tych miast leży bezpośrednio nad morzem.

Rzeszów

Słupsk

Wałcz

Władysławowo

Szczecin

Z jakim krajem nie graniczy Polska?

Ukraina

Litwa

Białoruś

Słowenia

Rosja

Najwyższy szczyt w Polsce to:

Gerlach

Rysy

Śnieżka

Mount Blanc

Giewont

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Quiz turystyczny. Rozwiąż zadania i sprawdź swoją wiedzę z geografii :). Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!