Quiz Test wiedzy o Pippi Pończoszance

Quiz Test wiedzy o Pippi Pończoszance

Wypełniając test wiedzy, dowiesz się na ile znasz Pipi Pińczoszankę
#Pipi, #pończoszanka, #książka, #film, #lektura
223 x, 2017-11-16 22:07:43

Kim jest tata Pippi?

Ogrodnikiem

Lekarzem

Prawnikiem

Zegarmistrzem

Kapitanem

Jak nazywała się willa, w której zamieszkała Pippi?

Króla

Zabawnotka

Śmiesznotka

Smuteczka

Chichotka

Jakie zwierzę miała Pippi?

Kakadu

Jelenia

Sarnę

Małpę

Jaszczurkę

Co jest pokazowym daniem Pippi?

Jajecznica

Kotlety

Zapiekanka

Naleśniki

Klopsy

Ile pierników zrobiła Pippi?

3

20

10

500

1000

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Pippi Pończoszance. Wypełniając test wiedzy, dowiesz się na ile znasz Pipi Pińczoszankę. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!