Quiz Quiz na Tłusty Czwartek

Quiz Quiz na Tłusty Czwartek

Sprawdź swoją wiedzę o pączkach i przekonaj się czy jesteś prawdziwym pączkożercą!
#kawa, #pączki, #tłusty czartek
6 x, 2019-02-28 10:58:41

Na czym smażymy pączki?

Smalec

Olej

Oliwa z oliwek

Co dodajemy do pączków aby nie chłonęły zbyt dużo tłuszczu w trakcie smażenia?

Aromat Waniliowy

Skórkę cytrynową

Spirytus

Śląskie pączki to?

Bombony

Gniazdka

Kreple

Pierwsze pączki były wytrawne. Nadziewano je...???

Groszkiem z marchewką

Mięsem mielonym

Słoniną

Ile kalorii ma typowy pączek z lukrem?

300 kcal

500 kcal

100 kcal

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Quiz na Tłusty Czwartek. Sprawdź swoją wiedzę o pączkach i przekonaj się czy jesteś prawdziwym pączkożercą! . Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!