Quiz Test wiedzy o Kocie w butach

Quiz Test wiedzy o Kocie w butach

Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Kocie w butach
#Kot w butach, #bajka, #dladzieci
476 x, 2017-11-19 01:02:01

Co dostał młodszy syn młynarza?

Mąkę :)

Pieniądze

Psa

Kota

Młyn

Kogo z Młynarczyka zrobił kot?

Markiza

Lekarza

Rycerza

Właściciela kota :)

Kuglarza

Co zrobił Kot z czarnoksiężnikiem?

Podrapał :)

Zamknął w więzieniu

Przepędził

Zaczarował

Zjadł go

Jak Kot nazwał młynarczyka?

Koti de but

Mąkiz

Carrabas

Carramba :)

Cannary

Jakiego koloru buty miał kot?

Białe

Czerwone

Niebieskie

Różowe :)

Czarne

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Kocie w butach. Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Kocie w butach. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!