Quiz Polski Hip Hop

Quiz Polski Hip Hop

Kilka pytanek :) Dasz rade XD
#muzyka hip hop rap polska test wiedzy quiz
21 x, 2015-12-17 08:00:00

Kim z zawodu jest Sobota ?

Ekspertem od marketingu

Fryzjerem

Nie skończył szkoły zawodowej .

Prawnikiem

Mechanikiem

Który raper nie jest z Poznania ?

Paluch

Solar

Koni

Wszyscy są z PZŃ

Słoń

Brain Dead Familia - kto jest w tej wytwórni ?

Donguralesko

Guzior

Chada

Shelka

Opał

Wojtek Sokół jest właścicielem ?

PROSTO

FDG

BDF

Step Records

StoproRap

Trzeci wymiar pochodzi z ?

Zduńskiej Woli

Poznania

Wirchucka

Wawrzyńca

Wałbrzycha

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Polski Hip Hop . Kilka pytanek :) Dasz rade XD. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!