Quiz Pilkarze Smudy

Quiz Pilkarze Smudy

Jakim jesteś pilkarzem
#sport, #pilka nozna
24 x, 2014-09-03 16:00:00

Jak bardzo wierzysz w Polską Reprezentacje

wcale

niewiele

mało

średnio

dobrze

fanatyk

Który Polski klub uważasz za najlepszy?

Polonia Warszawa

Korona

Lech

Legia

Wisła

Jagiellonia

Ile razy w tygodniu grasz w Pilkę

wcale

1 na tydzien

1 dziennie

4-5razy w tygodniu

1 dziennie

non stop

Którą z drużyn Polska nie miałaby szans pokonać nigdy?

San Marino

Wyspy Owcze

Niemcy

Hiszpania

Brazylia

Argentyna

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Pilkarze Smudy. Jakim jesteś pilkarzem. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!