Quiz Na kogo zagłosować?

Quiz Na kogo zagłosować?

Na kogo zagłosować w wyborach prezydenckich? Bronek, Jaro i JKM.
#prezydent, #wybory, #2010
11870 x, 2013-05-20 16:00:00

Prywatna służba zdrowia?

Nie, potrzebna reforma

Nie, potrzebne kontrolowanie

Tak, zniesienie biurokracji

Turcja w UE?

Tak zawsze i wszędzie

Tak, jak będzie gotowa

Nie, bo nie jest w Europie

Zniesienie wiz do USA?

Wystarczy spełnić normy

Trzeba działać samemu

Unia powinna o to zadbać

Niskie podatki?

Nie

Nie

Tak

Legalizacja marihuany?

Nie

Nie

Tak

Obowiązkowe wojsko?

Nie

Tak

Nie

Cenzura mediów, internetu?

Zdecydowanie tak

Raczej tak

Nie

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Na kogo zagłosować?. Na kogo zagłosować w wyborach prezydenckich? Bronek, Jaro i JKM.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!