Quiz Na jaki samochód weźmiesz kredyt?

Quiz Na jaki samochód weźmiesz kredyt?

Jaki pojazd chciałbyś mieć za ciężką kasę?
#samochód, #styl, #życie
5693 x, 2013-06-26 08:00:00

Czy masz dzieci?

LOL. Nie

Tak mam, dwa

Nie żebym wiedział

Czy lubisz szybką jazdę?

Tak kocham wiatr we włosach

Nie, lubię wolno

Czasem lubię szybko

Czy masz żonę?

Mam, dwie

Nie, nie mam ani jednej

Jestem dziewczyną!

Czy jesteś pełnoletni/a?

Tak, jestem

Nie jestem i co z tego

Prawie już jestem

Jaki jest Twój ulubiony program?

House MD

Serial Lost

Jak oni śpiewają

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Na jaki samochód weźmiesz kredyt?. Jaki pojazd chciałbyś mieć za ciężką kasę?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!