Quiz Monkey D Luffy

Quiz Monkey D Luffy

Quiz o głównym bohaterze anime One Piece
#Anime one piece manga monkey d luffy
4 x, 2016-10-11 08:00:00

Jak mają naimię bracia luffiego?

Law i Shanks

Zoro i Sanji

Garp i Dragon

On nie ma braci.

Ace i Sabo

Jak ma na imię jego ojciec?

monkey D Dragon

Gol D Roger

Nie wiadomo

Portal D Outlook

Monkey D Garo

Jaki diabelski owoc zjadł słomek?

Gomu Gomu

Mora Mora

Bara Bara

Mera Mera

Ile obecnie wynosi jego nagroda?

300 mln

30 mln

100 mln

500 mln

400 mln

Ile lat ma luffek?

18

19

17

20

21

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Monkey D Luffy . Quiz o głównym bohaterze anime One Piece. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!