Quiz Minecraft

Quiz Minecraft

kwadratowa masakra
#buhahahahaha!
2 x, 2016-10-30 08:00:00

Najstrasznieszy potwór!

szkielet

hirobrine

zombie

creepe

enderman

Najmilsze zwierze~!

kura z laserami w oczach

ocelot pręgowany

Pająk trzęsimajtek

owca terrorystka

wściekły wilk

Na jakiego zwierzaka byście zużyli siodło?

nic

koń

osioł

świnia

inne

Którego neutralnego potwora lubisz?

pająk

pająk jaskiniowy

enderman

niedźwiedź polarny

zombie pigmak

Jakiego potwora byś dodał do minecrafta?

zielone mrówki mordujące do 1 serduszka

królik zabójca

zombie gigant

czerwony smok endu

nieumarły koń

Gotowe

Result title

Result description

Wynik

Odpowiedz na wszystkie pytania!

Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Minecraft. kwadratowa masakra. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi. Liczba pytań w quizie może być dowolna. Tak samo liczba odpowiedzi. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić. Tak samo, gdy już sprawdzisz odpowiedź. W ten sposób jeśli się pomylisz, lub chcesz spróbować jeszcze raz swoich sił, możesz to zrobić bez najmniejszego problemu. Gdy odpowiesz na wszystkie pytania sprawdź swój wynik.

Wynik powstaje w oparciu o analizę Twoich odpowiedzi. Jest anonimowy i nie jest nigdzie zapisywany. Widzisz go tylko Ty. Dzięki temu możesz swobodnie wypełniać quizy na nawet najbardziej odjechane tematy i o nic się nie martwić. Nie gromadzimy i nie przetwarzamy wyników quizów. Są one tylko dla Ciebie.

Podsumowując:

  • odpowiedz na każde pytanie
  • wszystko jest anonimowe
  • sprawdź swój wynik

Wypełnij quiz i sprawdź wynik!